Natural antioxidants Natural antioxidants Natural antioxidants

Přírodní ANTIOXIDANT
pro zvýšení imunity
a proti stárnutí buněk.

Volné radikály jsou vysoce reaktivní molekuly, které se tvoří v těle během normálního metabolismu. Tvorí se hojně zejména pri zvýšené fyzické námaze, vlivem ultrafialového záření, znecištěného ovzduší apod. Následně velmi často napadají tělesné buňky a způsobují jejich stárnutí. Vhodná kombinace některých prířodních antioxidantů, zejména vitamín E a C, dokáže tyto radikály absorbovat a neutralizovat ještě předtím, než začnou na buňky působit.
Vysoký obsah resveratrolu se nachází zejména ve slupkách a jadérkách modré révy vinné. Má výrazné antioxidační a antibakteriální účinky a prokazatelně mobilizuje sirtuiny, látky, které chrání dědičnou informaci před poškozením. Právě poškození DNA stojí v pozadí mnoha příznaků stáří.
Zelený stejně jako červené víno obsahuje mnohonásobně více polyfenolů než všechny známé druhy zeleniny a ovoce. Tyto velmi silné antioxidanty účinně chrání tělo před rakovinu a cévními chrobami. Zelený čaj rovněž zlepšuje trávení, působí protizánětlivě a vysokým obsahem fluoru chrání před zubním kazem.